thumb image

Etkinlikler

HAYIR’DA ŞENLİK VAR!

Göztepe, Caddebostan, Erenköy, Feneryolu, Bostancı meclislerinin 18 Mart Cumartesi günü Özgürlük Parkı Anfitiyatrosu’nda genişleme başlığında düzenlediği “Hayır Buluşması” oldukça kalabalık bir katılımlla gerçekleştirildi.

Anfi çevresine  kurulan çeşitli standları dolaşarak etkinlik alanına gelen çevre sakinlerini uluslararası gitar performansçısı Ricardo müziğiyle karşıladı.

HAYIR Memleket Meselesidir

Panel konukları Erdoğan Aydın, Mücella Yapıcı, Kadir Gökmen Öğüt ve Latife Tekin‘di. Panelin ardından gerçekleştirilen forum kısmında HAYIR’ın güçlülüğü ve daha da güçlenmesi için pek çok fikir dile getirildi. Konuşmalarda ortaklaşılan başlık, Hayır için oy vermenin yetmeyeceği, bilfiil Hayır meclislerinde yürütülen çalışmaların gönüllüleri olarak memleket meselesi haline gelen bu referandumda sorumluluk almak oldu.

Etkinlik bağlama ekibinin performansıyla son buldu.

DEMOKRASİ İÇİN BİRLİK

Demokrasi İçin Birlik; katılımcı ve çoğulcu yeni bir demokrasiyi, her türlü farklılığın tanındığı ve bu farklılıkların kamusal alanda yer bulduğu bir demokratik yaşamı hedefleyen, herkesin eşit ve çoğulcu bir anlayışla katıldığı, hiçbir siyasi görüş ya da partinin şemsiyesi altında olmayan bir birlik hareketidir.

BİZE ULAŞIN

[email protected]
www.demokrasiicinbirlik.com

© 2017 DEMOKRASİ İÇİN BİRLİK. Her Hakkı Saklıdır. dibNot | Demokrasi Sayacı | Demokrasi Forumu