thumb image

Genel

Demokrasi İçin Birlik’in EMEP, CHP, HDK ziyaretleri

Demokrasi İçin Birlik Koordinasyonu, geçtiğimiz günlerde Kongrelerini tamamlayan Demokrasi Mücadele ortaklarını ziyaret ederek başarı dileklerini iletti, önümüzdeki dönem işbirliği ve mücadele hattı konusunda bir dizi görümelerde bulundu.

Görüşme planı kapsamında sırasıyla 22 Ocak Pazartesi günü Emek Partisi  (EMEP) Genel Başkanı ve MYK üyeleri ile Istanbul İl Merkezinde bir araya gelen DİB heyeti, 24 Ocak Çarşamba günü Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’nu makamında ziyaret etti. Haftanın son ziyareti Halkların Demokratik Kongresi (HDK) Eşsözcüleri ve MYK üyeleri ile 26 Ocak Cuma günü gerçekleşti.

Ziyaret edilen kurum yönetimleri, görüşme sonuçlarını yönetim toplantısına taşıyacaklarını, çıkacak kararlara bağlı olarak ortak mücadele için daha somut adımların atılması konusunda görüş bildirdiler.

DEMOKRASİ İÇİN BİRLİK

Demokrasi İçin Birlik; katılımcı ve çoğulcu yeni bir demokrasiyi, her türlü farklılığın tanındığı ve bu farklılıkların kamusal alanda yer bulduğu bir demokratik yaşamı hedefleyen, herkesin eşit ve çoğulcu bir anlayışla katıldığı, hiçbir siyasi görüş ya da partinin şemsiyesi altında olmayan bir birlik hareketidir.

BİZE ULAŞIN

[email protected]
www.demokrasiicinbirlik.com

© 2017 DEMOKRASİ İÇİN BİRLİK. Her Hakkı Saklıdır. dibNot | Demokrasi Sayacı | Demokrasi Forumu