thumb image

HAYIRlı Haberler

MUĞLA KADIN VEKİL İSTİYOR

Bodrum Yurttaş İnisiyatifi. “Muğla Kadın Vekil istiyor” kampanyası kapsamında 15 Mayıs, Salı günü Bodrum PTT’sinde toplanarak, CHP – İYİ Parti – HDP parti genel merkez faks numaralarına kişi imza ve TC numaraları ile faks gönderme eylemi yaptılar.  Bodrum Yurttaş İnisiyatifi tüm Türkiye’ye, benzeri eylem yapma çağrısında bulundu. Eyleme, Bodrum dışında bulunan Bodrum’lular bulundukları yerlerden destek verdi.

Bodrum Yurttaş İnisiyatifi daha önce de, Bodrum’daki muhalif parti İlçe Başkanlıklarını ziyaret etmiş, demokratik talepler etrafında ortak hareket etmeye çağırmıştı. Bu çalışmalarının sonucunda bir rapor hazırlayan Bodrum’lular raporu, partilerin Genel Merkezlerine göndermişlerdi.

https://www.facebook.com/bodrumyurttasinisiyatifi/

DEMOKRASİ İÇİN BİRLİK

Demokrasi İçin Birlik; katılımcı ve çoğulcu yeni bir demokrasiyi, her türlü farklılığın tanındığı ve bu farklılıkların kamusal alanda yer bulduğu bir demokratik yaşamı hedefleyen, herkesin eşit ve çoğulcu bir anlayışla katıldığı, hiçbir siyasi görüş ya da partinin şemsiyesi altında olmayan bir birlik hareketidir.

BİZE ULAŞIN

info@demokrasiicnbirlik.com
www.demokrasiicinbirlik.com

© 2017 DEMOKRASİ İÇİN BİRLİK. Her Hakkı Saklıdır. dibNot | Demokrasi Sayacı | Demokrasi Forumu