thumb image

HAYIRlı Haberler

ONUR HAMZAOĞLU VE HAKAN DİLMEÇ ‘NORMALLEŞME’Yİ KONUŞTU

Demokrasi için Birlik, hükümetin “Normalleşme Programı” adı altında açıkladığı yeni tedbirlere ilişkin bir değerlendirmeyi kamuoyu ve basınla paylaştı.

Gazeteci Necdet Saraç, Karantina TV’de Farklı Çizgi Programında, Epidemiyoloji ve halk sağlığı uzmanı Prof. Dr. Onur Hamzaoğlu ve Demokrasi İçin Birlik Koordinasyonu’ndan Hakan Dilmeç ile birlikte “Hangi Normalleşme”yi DİB’in açıklaması üzerinden konuştu.

Prof. Hamzaoğlu: Nüfusun 50 ile 67’si bu hastalığı geçirdikten veya aşılandıktan sonra salgın hali ortadan kalkacak!

Prof. Dr. Onur Hamzaoğlu ve Demokrasi İçin Birlik Sözcüsü Hakan Dilmeç salgınlarının nedenlerini ve sistemle olan doğrudan bağını anlatarak, insanlık ile barbarlık arasındaki mücadelenin insanın lehine sonuçlanmasının yolunun dayanışmadan ve örgütlenmeden geçeceği vurgusu yaptılar.

Prof. Hamzaoğlu: “nüfusun 50 ile 67’si bu hastalığı geçirdikten veya aşılandıktan sonra salgın hali ortadan kalkacak”

DEMOKRASİ İÇİN BİRLİK

Demokrasi İçin Birlik; katılımcı ve çoğulcu yeni bir demokrasiyi, her türlü farklılığın tanındığı ve bu farklılıkların kamusal alanda yer bulduğu bir demokratik yaşamı hedefleyen, herkesin eşit ve çoğulcu bir anlayışla katıldığı, hiçbir siyasi görüş ya da partinin şemsiyesi altında olmayan bir birlik hareketidir.

BİZE ULAŞIN

[email protected]
www.demokrasiicinbirlik.com

© 2017 DEMOKRASİ İÇİN BİRLİK. Her Hakkı Saklıdır. dibNot | Demokrasi Sayacı | Demokrasi Forumu