thumb image

HAYIRlı Haberler

COVID-19 AŞILARI VE AŞILANMA POLİTİKASI

Karantina TV’de canlı olarak yayınlanan DEMOKRASİ GÜNCESİ programında bu haftanın konuğu, TTB Covid-19 İzleme Kurulu üyesi, Göğüs Hast. Uzm. Doç. Dr. Osman Elbek*.

Yapım ve yönetimini DİB Koordinasyonu üyesi, gazeteci Ayla Türksoy‘un üstlendiği “COVID-19 Aşıları ve Aşılanma Politikası” konulu program 4 Ocak, Pazartesi 20:00’de Karantina TV’de yayınlandı.

Karantina TV canlı yayınlarına Facebook, Twitter ve Youtube’dan ulaşılabiliyor:

Facebook: https://www.facebook.com/karantinatv1
Twitter: https://twitter.com/karantinatv
Youtube: https://www.youtube.com/karantinatv1


* Osman Elbek: DOÇ. DR. TTB Covid-19 İzleme Kurulu üyesi, Göğüs Hastalıkları Uzmanı.

Ayla Türksoy: Gazeteci, Yazar. DİB Koordinasyonu üyesi. Gazetecilik ve Felsefe Eğitimi gördü. Çeşitli gazete, dergi, internet haber sitelerinde ve TV kanallarında yapımcı, sunucu, editör, muhabir olarak çalıştı.  Yayınlanmış kitapları bulunan Türksoy çeşitli gazete ve internet haber sitelerine haber, röportaj ve makale üretmeyi sürdürmekte.

DEMOKRASİ İÇİN BİRLİK

Demokrasi İçin Birlik; katılımcı ve çoğulcu yeni bir demokrasiyi, her türlü farklılığın tanındığı ve bu farklılıkların kamusal alanda yer bulduğu bir demokratik yaşamı hedefleyen, herkesin eşit ve çoğulcu bir anlayışla katıldığı, hiçbir siyasi görüş ya da partinin şemsiyesi altında olmayan bir birlik hareketidir.

BİZE ULAŞIN

[email protected]
www.demokrasiicinbirlik.com

© 2017 DEMOKRASİ İÇİN BİRLİK. Her Hakkı Saklıdır. dibNot | Demokrasi Sayacı | Demokrasi Forumu