thumb image

HAYIRlı Haberler

BÜYÜK ÇÖKÜŞÜN HESABINI KİM VERECEK?

Karantina TV’de canlı olarak yayınlanan DEMOKRASİ GÜNCESİ programı bu hafta “Kriz üstüne kriz: Büyük çöküşün hesabını kim ödeyecek?” başlığını taşıyor.

Yaşanmakta olan derin ekonomik ve siyasal krizin ve salgının etkilerinin konu edildiği programın konukları, TTB Merkez Konseyi üyesi Deniz Erdoğdu* ve DİB Koordinasyonu üyesi Mert Büyükkarabacak**. Programın yapımcısı ve yönetmeni, DİB Koordinasyonu üyesi, eğitimci Birsen Temir Saraç. Program 5 Nisan Pazartesi günü, 18:30’da Karantina TV’de yayınlandı.

Karantina TV canlı yayınlarına Facebook, Twitter ve Youtube’dan ulaşılabiliyor:

Facebook: https://www.facebook.com/karantinatv1
Twitter: https://twitter.com/karantinatv
Youtube: https://www.youtube.com/karantinatv1


*Deniz Erdoğdu: TTB Merkez Konseyi üyesi. Fiziksel Tıp Rehabilitasyon uzmanı. Doçent. ATO’da Etik, Basın Yayın, İnsan Hakları, Kadın Sağlığı ve Kadın Hekimlik komisyonlarında çalıştı. Denetleme Kurulu üyelikleri yaptı,  Büyük Kongre Delegesi seçildi. 2014-2016 TTB MK üyeliği görevinde bulundu.

**Mert Büyükkarabacak: SODAP  ve DİB Koordinasyonu üyesi. Barış Akademisyeni.

Birsen Temir Saraç: ODTÜ Mezunu. Eğitimci. DİB Koordinasyonu üyesi. Alevi kadınlar birliği ve Anadolu Kadın Hareketi Başkanı.

DEMOKRASİ İÇİN BİRLİK

Demokrasi İçin Birlik; katılımcı ve çoğulcu yeni bir demokrasiyi, her türlü farklılığın tanındığı ve bu farklılıkların kamusal alanda yer bulduğu bir demokratik yaşamı hedefleyen, herkesin eşit ve çoğulcu bir anlayışla katıldığı, hiçbir siyasi görüş ya da partinin şemsiyesi altında olmayan bir birlik hareketidir.

BİZE ULAŞIN

[email protected]
www.demokrasiicinbirlik.com

© 2017 DEMOKRASİ İÇİN BİRLİK. Her Hakkı Saklıdır. dibNot | Demokrasi Sayacı | Demokrasi Forumu