thumb image

HAYIRlı Haberler

MUHALEFETE YARGI SOPASI

Karantina TV’de canlı olarak yayınlanan DEMOKRASİ GÜNCESİ programı bu hafta “Kobane ve Gezi, İktidarın Muhalefete Karşı Yargı Sopası” başlığını taşıyor.

Kadın mücadelesi ve sorunların konu edildiği programın konukları, HDP Grup Başkan Vekili, Hukukçu Meral Danış Beştaş* ve 24. Dönem CHP Milletvekili, Hukukçu İlhan Cihaner**. Programın yapımcısı ve yönetmeni, DİB Koordinasyonu üyesi, eğitimci Birsen Temir Saraç. Program 17 Mayıs, 18:30’da Karantina TV’de yayınlandı.

Karantina TV canlı yayınlarına Facebook, Twitter ve Youtube’dan ulaşılabiliyor:

Facebook: https://www.facebook.com/karantinatv1
Twitter: https://twitter.com/karantinatv
Youtube: https://www.youtube.com/karantinatv1


*Rıza M. Türmen: Avukat, AİHM Eski Yargıcı, ESKİ MİLLETVEKİLİ, DİB sözcüsü.

*Meral Danış Beştaş: HDP Grup Başkan Vekili, Hukukçu, Milletvekili.

**İlhan Cihaner: Eski Cumhuriyet Başsavcısı. TBMM 24. Dönem CHP Milletvekili. Değişik dönemlerde CHP Parti Meclisi üyeliğinde bulundu.

Birsen Temir Saraç: ODTÜ Mezunu. Eğitimci. DİB Koordinasyonu üyesi. Alevi kadınlar birliği ve Anadolu Kadın Hareketi Başkanı.

DEMOKRASİ İÇİN BİRLİK

Demokrasi İçin Birlik; katılımcı ve çoğulcu yeni bir demokrasiyi, her türlü farklılığın tanındığı ve bu farklılıkların kamusal alanda yer bulduğu bir demokratik yaşamı hedefleyen, herkesin eşit ve çoğulcu bir anlayışla katıldığı, hiçbir siyasi görüş ya da partinin şemsiyesi altında olmayan bir birlik hareketidir.

BİZE ULAŞIN

[email protected]
www.demokrasiicinbirlik.com

© 2017 DEMOKRASİ İÇİN BİRLİK. Her Hakkı Saklıdır. dibNot | Demokrasi Sayacı | Demokrasi Forumu